O mně 

                                                                                  „Porod není zážitek na pár hodin, ale na celý život."                                                                                                                                                                         Michel Odent

Jmenuji se Aneta Sovadinová, narodila jsem se 12.5.1989 a se svou rodinou bydlím v Přelouči. Jsem porodní asistentka, laktační poradkyně a také máma dvou krásných chlapečků (Alexe - 2014 a Sebastiana - 2017). Jsem členkou profesní organizace porodních asistentek UNIPA.

Absolvovala jsem několik kurzů, které mě velmi obohatily. I nadále se snažím účastnit různých seminářů, kurzů a konferencí, abych se vzdělávala v moderních trendech porodnictví, kojení a péče o novorozence a ženy. 

Po tom, co jsem si sama prošla zcela odlišnými těhotenstvími a porody, jsem změnila přístup k ženám, dětem a rodinám v těchto posvátných obdobích. Má profese a zkušenosti mě stále více vedou a zároveň učí k respektu a pokoře k neopakovatelnému okamžiku, kterým je právě zrození dítěte. Ráda bych navrátila přirozenost do procesů našeho těla a pomohla s porozuměním těmto procesům. Ženám dodala energii najít vnitřní sílu, víru v samu sebe a schopnosti porodit dítě bez zbytečných zásahů. 

Své povolání vnímám jako poslání. Ke každé ženě, dítěti a rodině přistupuji individuálně, s respektem a úctou k jejich přáním, potřebám a životním zkušenostem. Nabízím oporu, porozumění a láskyplnou náruč porodní asistentky v nejdůležitějších obdobích ženy.