Kurz předporodní přípravy

                              "Když si žena projde těhotenstvím a porodem, je vždy jiná, než byla předtím. Je proměněná a mnohem víc                                                                                   rozumí životu. Přivést na svět dítě znamená vykoupat se v prameni života."                                                                                                                                                                                                                      (Frederick Leboyer)

Tento kurz, ať už skupinový nebo individuální, je cílevědomou přípravou na změny v organismu během těhotentsví, podporou přirozeného porodu a jeho mechanismus. Problematika šestinedělí a kojení je také součásti kurzu, doplněná také o péči o miminko. 

Dozvíte se spoustu užitečných informací, co si nachystat a jak se připravit, ale také je kurz zameřen na sebevědomí ženy, objevení ženské síly, podporu přirozených porodních procesů a naladění se na vaše dítě, vaše tělo a vaše aktuální potřeby. 

Věřím, že každá žena dokáže porodit své dítě, ale musí se jí dát dostatek prostoru a času. Respektu a pokory. Soukromí a něhy. Pro schopnost vnímat své instinkty a intuici.